Przejdź do treści

Współprace

Zobacz, co inni mówią o współpracy ze mną

Katarzyna Bednarska
dietetyk kliniczny

kbednarska.pl

Bardzo się obawiałam współpracy z radcami prawnymi – okazało się, że niesłusznie 🙂 Pani Aneta wszystko dokładnie tłumaczy, wyjaśnia i odpowiada na wszystkie pytania. Jest też osobą zaangażowaną w cały proces. Wszystko odbyło się bardzo fachowo i w miłej atmosferze 🙂 Bardzo polecam i dziękuję za pomoc!

Julia Leonowicz
Brand Consultant, strateżka komunikacyjna, ekspertka ekonomii behawioralnej

To pierwszy raz w moim życiu, gdy formę uznania definiuję przez brak, ale ten brak działa na człowieka niesamowicie uspokajająco – we współpracy z Anetą nie ma zagadek!
Przed stworzeniem umów dostałam od Anety jasną informację, jak będziemy działać oraz nad czym sama najpierw muszę się zastanowić, żeby praca przebiegała sprawnie. Takie nakreślenie ram współpracy było dla mnie jasnym sygnałem, że trafiłam do osoby, która doskonale wie co robi. Finalnie Aneta w punkt odpowiedziała na moje potrzeby. Nie tylko zaproponowała konkretne rozwiązania i wytłumaczyła zawiłości prawne zrozumiałym językiem, lecz także wyszła z inicjatywą i zatroszczyła się o aspekty umów, na które nigdy sama bym nie wpadła. A wszystko to z ogromnym przywiązaniem do detali i w atmosferze wzajemnego szacunku do czasu poświęcanego na współpracę. Klarowne i przemyślane propozycje na czas – jeśli tego oczekujecie od swojego prawnika, to doskonale trafiliście.

Ewa Żak-Lisewska
dietetyk, trener personalny

novasquad.pl

Pani Aneta w przystępny sposób wyjaśnia prawne zawiłości. Jest to szczególnie istotne dla początkującego przedsiębiorcy. Dzięki jej profesjonalnemu wsparciu moje nowo otwarte studio treningu personalnego ma wszystkie niezbędne dokumenty, od regulaminu świadczenia usługi po dokumentację RODO. Usługa przyjazna, terminowa i dokładna. Bardzo polecam współpracę z Panią Mecenas.

Izabela Karkocha
Trener WordPress

https://izabelakarkocha.com/

Ze współpracy z Anetą najbardziej cenię sobie jej sposób komunikacji. Dla mnie język prawniczy to czarna magia. Aneta pomogła mi, w przygotowaniu umów, zrobiła audyt w moim sklepie internetowym z materacami. Wszystko w przejrzysty i jasny dla mnie sposób. Dziękuję i polecam!

Aleksandra Proksa-Bielawa
Wirtualna Asystentka

https://www.proksa-bielawa.pl/

Aneta sprawia, że czuję się bezpiecznie. Jest osobą, która wychodzi na przeciw potrzebom klienta i szuka najlepszych rozwiązań. Do tej pory kontaktowałam się z wieloma prawnikami, ale z tych rozmów wynikała jedynie rosnąca niepewność dotycząca zabezpieczenia prawnego mojej firmy. Aneta potrafiła podejść indywidualnie do moich potrzeb, przeanalizować obecną sytuację i znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Zadawała pytania, szukała dziury w całych, myślała o tym, czego ja bym nie przewidziała. Spojrzała na mój biznes jako całość, a nie tylko wyrwany z kontekstu ułamek mojej działalności. Mogę teraz skupić się na mojej firmie i jej rozwoju, bo o kwestie prawne już nie muszę się martwić.

Dagmara Chmurzyńska-Rutkowska
Mama Pediatra

mamapediatra.pl/o-mnie/

Bardzo profesjonalny kontakt. Zarówno regulamin jak i polityka prywatności zostały przygotowane merytorycznie z dbałością o prawne szczegóły. Dziękuję i polecam serdecznie.

Pani Aneta jest profesjonalna, dokładna i sympatyczna. Ma ogromną wiedzą dotyczącą tworzenia polityki prywatności, regulaminu czy umów. Bardzo miło wspominam współpracę. Polecam!

Pani Aneta kilka razy uświadomiła mi, jakie mam prawa i pomogła je
ochronić. Czułam, że mam do czynienia z profesjonalistą, ale
jednocześnie Pani Aneta doskonale tłumaczyła wszelkie zawiłości z
prawniczego na polski. Dodatkowo bardzo cenię elastyczność Pani Anety –
zawsze mogłam liczyć przynajmniej na krótką konsultację. Mając takiego
prawnika wiem, że i ja, i moje grafiki jesteśmy bezpieczne 😀

Karla Orban psycholog RB

https://www.psychologrb.pl/

Pani Aneta okazała się niezastąpiona już przy pierwszej konsultowanej z nią umowie. Jej uwagi są bardzo czytelne (również dla drugiej strony), przeprowadziła mnie przez trudny proces uzgadniania warunków umowy B2B i tworzenia regulaminów współpracy. Z całego serca polecam powierzenie obsługi prawnej p. Anecie!