Przejdź do treści

O mnie

Nazywam się Aneta Liszewska-Mądra i jestem prawnikiem ludzi przedsiębiorczych.

Wspieram małych przedsiębiorców i osoby prowadzące działalność nierejestrowaną w rozpoczynaniu i prowadzeniu działalności, w szczególności działalności online. Pomagam przenosić biznesy stacjonarne do sieci, tworzyć nowe biznesy online i rozwijać te już działające.

Od kilku lat współpracuję przede wszystkim z podmiotami świadczącymi usługi zdrowotne, których status prawny jest w Polsce bardzo niejasny – z psychologami, psychoterapeutami, dietetykami.

Na co dzień odpowiadam na pytania związane z wyborem formy prawnej, obowiązkami względem konsumentów czy z zakresu ochrony danych osobowych, przygotowuję regulaminy, polityki prywatności, klauzule informacyjne, umowy, wdrażam RODO. Pomagam zamieniać biznesplany w legalnie, ale przede wszystkim skutecznie działające biznesy online.

Dzięki posiadanemu doświadczeniu często odpowiadam na pytania klientów zanim jeszcze zostaną zadane. Staram się przy tym, aby wszystkie niejasne i zawiłe kwestie tłumaczyć z prawniczego na polski i podobno robię to dosyć skutecznie 🙂

Na pytanie dlaczego zostałam prawnikiem odpowiadam: bo lubię tworzyć, nadawać pomysłom realny kształt, zamieniać biznesplany w sprawnie i legalnie działające biznesy.

Wspieram przedsiębiorców jako prawnik, doradzam też w zakresie prostego języka i procesów Legal Design.

Prywatnie jestem żoną i matką trzech młodych dam, a w tak zwanym wolnym czasie praktykuję jogę, spaceruję, czytam i szukam przepisu na work-life balance 🙂

Jeżeli szukasz informacji, pomocy, porady czy chcesz się ze mną skontaktować w jakiejkolwiek innej sprawie, napisz wiadomość na adres:

aneta@liszewskamadra.pl

Jeżeli chcesz porozmawiać telefonicznie, za pomocą jakiegoś komunikatora online albo spotkać się osobiście również proszę o wiadomość email – będzie nam łatwiej ustalić dogodny termin.