Przejdź do treści

NA CO SIĘ UMAWIAMY?

Zasady korzystania ze strony internetowej

Nazywam się Aneta Liszewska-Mądra i jestem właścicielką strony internetowej https://liszewskamadra.pl/ (dalej: Strona), na której znajdziesz m.in. treści udostępniane nieodpłatnie.

Aby korzystać ze Strony musisz posiadać dostęp do internetu oraz sprzętu i oprogramowania pozwalającego na przeglądanie stron internetowych wraz z obsługą odtwarzania plików w formatach pdf.

W tym dokumencie znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące zasad korzystania ze Strony.

Zasady korzystania z dostępnego na Stronie sklepu internetowego znajdziesz w odrębnym dokumencie dostępnym tutaj: https://liszewskamadra.pl/na-co-sie-umawiamy/

Jak możesz korzystać z treści udostępnianych nieodpłatnie?

 1. Na Stronie udostępniam nieodpłatnie następujące funkcjonalności i treści:
  1. blog,
  1. newsletter.
 2. Możesz korzystać ze wskazanych treści i funkcjonalności jeżeli posiadasz dostęp do internetu oraz do urządzenia z oprogramowaniem, które pozwala na przeglądanie zawartości internetu.
 3. Za każdym razem, kiedy korzystasz z którejkolwiek ze wskazanych w pkt. 1 usług zawieramy umowę dotyczącą świadczenia tej usługi.
 4. Jedną stroną Umowy jesteś Ty (czyli Usługobiorca), a drugą ja (czyli Usługodawca), czyli: Aneta Liszewska-Mądra prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Radca prawny Aneta Liszewska-Mądra, adres: ul. Zasadowa 47h, 04-875 Warszawa, NIP: 8262092013, REGON: 387997743, e-mail: aneta@liszewskamadra.pl

Jak korzystać z poszczególnych treści i funkcjonalności?

KOMENTARZE NA BLOGU

 1. Umowa dotycząca dodawania komentarzy na blogu jest zawierana w chwili, kiedy potwierdzasz dodanie komentarza.
 2. Nie ponoszę odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników Strony.
 3. Jednocześnie mam prawo do niezamieszczania lub usuwania komentarzy o charakterze spamu, obraźliwych, zawierających wulgarne lub obraźliwe zwroty, treści niezgodne z prawem lub zawierające jakiekolwiek linki do innych stron.

NEWSLETTER

 1. Umowa o dostarczenie treści cyfrowych w postaci Newslettera (wiadomości e-mail zawierające informacje o oferowanych przeze mnie nowościach, promocjach, produktach lub usługach) jest zawierana w chwili, gdy potwierdzisz, że chcesz się zapisać na listę subskrybentów Newslettera (klikniesz w link potwierdzający wysłany na adres e-mail podany w formularzu zapisu na Newsletter).
 2. Nie płacisz za przesyłane treści cyfrowe w tradycyjnym rozumieniu. W zamian otrzymuję dostęp do Twoich danych osobowych.
 3. Możesz w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania Newslettera klikając w odpowiedni link zamieszczony w treści każdej wiadomości wysyłanej w ramach Newslettera.

Na jakich zasadach umieszczam na Stronie opinie?

 1. Opinie na temat produktów lub usług, które znajdują się na Stronie pochodzą od kupujących lub klientów/pacjentów.
 2. Nie ma możliwości automatycznego publikowania opinii na Stronie. 
 3. Wszystkie opinie otrzymuję e-mailowo. Zawsze sprawdzam czy adres e-mail nadawcy jest faktycznie adresem e-mail kupującego lub klienta/pacjenta.
 4. Nie płacę za wystawienie opinii.
 5. Sama decyduję, które opinie zostają opublikowane na Stronie. 
 6. Kupujący, klienci/pacjenci i osoby, których dane zostały wskazane przy opublikowanej opinii mogą zgłaszać wszelkie błędy (na następujący adres e-mail aneta@liszewskamadra.pl), w szczególności w sytuacji, gdy dana osoba w ogóle opinii nie przesłała.

Co jeszcze powinieneś wiedzieć?

 1. Zasady przetwarzania Twoich danych osobowych i wykorzystywania plików cookies zostały opisane przeze mnie w Polityce Prywatności. Jest to odrębny dokument, z którym możesz zapoznać się pod adresem https://liszewskamadra.pl/polityka-prywatnosci/.
 2. Wszelkie nieprawidłowości w funkcjonowaniu Strony możesz mi zgłaszać na adres e-mail (aneta@liszewskamadra.pl).
 3. Zawarta przez nas Umowa podlega przepisom prawa polskiego.

Dokument w obecnym brzmieniu obowiązuje od dnia: 1 maja 2023 roku